• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Як два учасника у закупівлі прання хотіли залишитися «сухими» або Така вона – хмільницька конкуренція

Як два учасника у закупівлі прання хотіли залишитися «сухими» або Така вона – хмільницька конкуренція

2017-06-20

/Files/images/2017_rk/прання.jpg

На початку цього року Хмільницька обласна фізіотерапевтична лікарня (м. Хмільник) провели закупівлю послуги з прання. Складною закупівельною мовою це називається ДК 016:2010 96.01.1 Послуги з прання білизни (ДК 021:2015 код 98310000-9) послуги з прання білизни - махрові та бавовняні рушники, скатертини, серветки, постільна білизна(наволочка,простирадло та підковдра).

В процедурі прийняли участь лише 2 учасника ФОП Лєхачов Андрій Олександрович та ФОП Кулик Олександр Андрійович.

На Вінниччині Хмільник вважається досить прогресивним містом. Саме тому громадські монітори були здивовані «простотою» схеми. Цих два підприємці зареєстровані і здійснюють свою діяльність за однією адресою.


/Files/images/2017_rk/Кулик.png/Files/images/2017_rk/Лєхачов.pngАле, якщо хтось думає, що Замовник (лікарня) це помітив, то він помиляється.

Ще більше здивування було, коли при абсолютно однаковій ціні пропозицій обох ФОПів у сумі 90000 грн., в рішенні тендерної комісії було визначено переможця, який запропонував найнижчу ціну.


/Files/images/2017_rk/комісія Хмільник.pngЗа результатами моніторингу та оцінки цієї закупівлі громадські активісти направили заяву до територіального відділення Антимонопольного комітету.

Кiлькiсть переглядiв: 484

Коментарi