• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Адміністративні послуги. Конструктивна співпраця. Іноваційні рішення. На Cвятого Миколая громадськість подарувала НАДУ креативний ролик.

Адміністративні послуги. Конструктивна співпраця. Іноваційні рішення. На Cвятого Миколая громадськість подарувала НАДУ креативний ролик.

2012-12-19

/Files/images/DSC_0904.JPG

19 грудня 2012 року, за ініціативи Вінницької громадської організації "Філософія Серця", у Національній академії державного управління при Президентові України (НАДУ) відбувся круглій стіл у форматі відео-конференції на тему: «Міжнародний та національний досвід надання адміністративних послуг. Перспективи розвитку в Україні». У заході взяли участь представники владних інституцій, науковці, представники громадських організацій, а також регіональні інститути НАДУ у Дніпропетровську, Одесі, Львові та Харкові.

Відкрила та модерувала захід Марина Білинська віце-президент НАДУ. Юлія Грига голова правління «Філософії Серця» подякувала Академії за підтримку, вдруге за цей рік, ініціатив зі спільного обговорення проблемних питань. Вона поділилася з присутніми інформацією щодо реалізації проекту "Кращий досвід Грузії для українських реформ", який впроваджує організація за підтримки благодійного фонду Б.Гаврилишина. «Першим етапом проекту було відвідання міжнародної конференції з надання публічних сервісів у Тбілісі наприкінці вересня цього року. За результатами візиту, громадськой організацією «Громадська студія» - нашим медіа-партнером був знятий фільм «Адмінпослуга за кілька хвилин», який можна переглянути на сайті "Філософії Серця". У Вінниці та Дніпропетровську ми з партнерами обговорювали не тільки досвід, вивчений у Грузії, а й сучасні напрацювання у зазначеній сфері на національному та регіональному рівнях» - сказала пані Юлія.
Також вона зазначила важливість поєднання зусиль владних інституцій на центральному та місцевому рівнях з активністю громадських організацій для вирішення актуальних проблем, зокрема проблеми надання адміністративних послуг населенню.

Підсумовуючи захід, керівник проекту, заступник голови правління «Філософії Серця» Олексій Сініцин наголосив на необхідності співпраці влади та громадськості, організації системної підготовки кваліфікованих кадрів, проведенні постійного моніторингу виконання законодавства у зазначеній сфері. Також пан Олексій презентував учасникам промо-ролік, виготовлений "Філософією Серця" для популяризації адмінпослуг. Учасники круглого столу відзначили креативність та іноваційність такого підходу. Саме на молодь розрахований даний меседж.
"Подібні точкові ролики ми будемо виготовляти й у подальшому. Вони будуть розраховані на відповідні цільові аудиторії. Вони будуть виконувати роль мотиватора для аудиторії" - так прокоментував цей меседж керівник проекту Олексій Сініцин.
"Підвіщення обізнаності населення у питаннях отримання адміністративних послуг є важливим завдянням нашої організації, зокрема у даному проекті" - підкреслила пані Юлія Грига, голова правління ГО "Філософія Серця".

Кiлькiсть переглядiв: 259

Коментарi